streda - 24. apríla, 2024
, Táram. Takto znie ďalší singel kapely Iconito

Táram. Takto znie ďalší singel kapely Iconito

 

Pieseň Táram je ďalšou skladbou z pripravovaného albumu skupiny ICONITO, ktorý vyjde v prvej polovici budúceho roka.  Skladba je zrkadlom dnešnej uponáhľanej doby a nosnou myšlienkou je slovná hračka slova TÁRAM. Keď si človek kladie priority v opačnom poradí, často mu uniknú podstatné veci v živote. A keď spravíme chybu, je dôležité si ju aj priznať. Tému lásky, sa snažiíme vyjadriť v inej podobe a polohe“  komentuje novú nahrávku líder kapely Kristián Dufinec. V nahrávke hosťuje s vokálmi aj Igor Timko.

Členovia skupiny ICONITO sú aktívni alebo bývalí folklóristi, čo sa veľmi odzrkadľuje na ich celkovej tvrorbe, či už v texte, hudbe alebo oblečení. Kristián Dufinec, ktorý sa podpísal pod text aj hudbu k novému singlu, pôsobí stále ako aktívny člen súboru Lúčnica.

Členovia: Kristián Dufinec (spev, akustická gitara), Michal Choma (basgitara, vokály), Róbert Hvostaľ (klávesy, vokály), Lukáš Farbár (bicie nástroje), Ondrej Choma (akustická gitara, zbory), Martin Bertič (sólo gitara).

Zdroj: Renáta Tomášová, WarnerMusic

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Sima Magušinová a Zuzana Smatanová, Sima Magušinová a Zuzana Smatanová naspievali spoločnú pieseň Duše divoké

Sima Magušinová a Zuzana Smatanová naspievali spoločnú pieseň Duše divoké

Po skladbe Prichádza pokoj, predstavuje speváčka Sima Magušinová ďalšiu novinku z pripravovaného albumu. Spolu so Zuzkou …